LORUS FÉRFI KARÓRA R2371MX9
LORUS FÉRFI KARÓRA R2371MX9
| F/N | Férfi |
| Kollekció | Kids |
| Tok | Műanyag óratok |
| Szíj | Szilikon óraszíj |
| Zár | Hagyományos zár |
| Vízállóság | 10 bar |
| Üveg | Akril üveg |
| Átmérő | 40 mm 2 év garancia Eredeti csomagolás |
Az Ön kosara üres!
| F/N | Férfi |
| Kollekció | Kids |
| Tok | Műanyag óratok |
| Szíj | Szilikon óraszíj |
| Zár | Hagyományos zár |
| Vízállóság | 10 bar |
| Üveg | Akril üveg |
| Átmérő | 40 mm 2 év garancia Eredeti csomagolás |