DOXA NŐI KARÓRA 173.35.021.11
DOXA NŐI KARÓRA 173.35.021.11
175 500 Ft 195 000 Ft
260 100 Ft 289 000 Ft
175 500 Ft 195 000 Ft
323 100 Ft 359 000 Ft
170 100 Ft 189 000 Ft
138 600 Ft 154 000 Ft
| Nem | Női |
| Swiss made | Igen |
| Szerkezet típusa | Quartz/Elemes |
| Tok átmérő | 32 mm |
| Számlap | Ezüst |
| Szíj szélessége | 16 mm |
| Óra üveg anyaga | Zafír kristály üveg |
| Óratok anyaga | Nemesacél aranyszínű PVD bevonattal |
| Szíj jellemzője | Nemesacél aranyszínű PVD bevonattal |
| Szerkezet fajtája | Svájci |
| Vízállóság | 3 bar (Cseppálló) |
| Jótállási idő | 2 év |





