LORUS FÉRFI KARÓRA RM353JX9
LORUS FÉRFI KARÓRA RM353JX9
JELLEMZŐK
| L/G | Férfi |
| Számlap | Sötétkék számlap |
| Óra, perc, másodperc és részmutatók | |
| Dátum | Dátum |
| Vízálló | 10 bar vízálló |
| Anyag | Rozsdamentes acél ház és csavaros hátlap |
| Szíj | Rozsdamentes acél oldalborítás |
| Üveg | Lapos ásványi kristály |
| Tok mérete | 43 mm |
| Tok vastagsága | 11,2 mm |
| Szíj szélesség | 22 mm |
| Funkció | Kvarc 2 év garancia Gyári csomagolás Ingyenes szállítás |





