LORUS KARÓRA RG215WX9
LORUS KARÓRA RG215WX9
| Nem | Női |
| Számlap | Világoskék számlap |
| Számlap | Óra, perc, másodperc |
| Vízálló | 5 bar vízálló |
| Tok | Rozsdamentes acél tok és pattintható hátlap |
| Szíj | Rozsdamentes acél borítás |
| Üveg | Lapos ásványi kristály |
| Tok mérete | 32 mm |
| Tok vastagsága | 7,9 mm |
| Fülek közötti távolság | 16 mm |
| Szerkezet | Kvarc 2 év garancia Eredeti csomagolás Ingyenes szállítás |





