LORUS NŐI KARÓRA RJ272BX9
LORUS NŐI KARÓRA RJ272BX9
JELLEMZŐK
| L/G | Női |
| Számlap | Világos pezsgős számlap |
| Óra, perc, másodperc | |
| Dátum | Dátum |
| Vízálló | 5 bar vízálló |
| Anyag | Rozsdamentes acél tok és pattintható hátlap |
| Szíj | Rozsdamentes acél borítás |
| Üveg | Zafír üveg |
| Tok mérete | 28 mm |
| Tok vastagsága | 8,5 mm |
| Szíj szélesség | 14 mm |
| Szerkezet | Kvarc 2 év garancia Gyári csomagolás Ingyenes szállítás |





