LORUS FÉRFI KARÓRA RS947DX-9
LORUS FÉRFI KARÓRA RS947DX-9
JELLEMZŐK
| L/G | Férfi |
| Számlap | Sötétkék számlap |
| Óra, perc, másodperc | |
| Dátum | Dátum |
| Vízálló | 5 bar vízálló |
| Anyag | Rozsdamentes acél tok és pattintható hátlap |
| Szíj | Rozsdamentes acél borítás |
| Üveg | Zafír üveg |
| Tok mérete | 40 mm |
| Tok vastagsága | 7,4 mm |
| Szíj szélesség | 20 mm |
| Funkció | Kvarc 2 év garancia Gyári csomagolás Ingyenes szállítás |





