LORUS NŐI KARÓRA RJ284BX9
LORUS NŐI KARÓRA RJ284BX9
JELLEMZŐK
| L/G | Női |
| Számlap | Ezüst fehér számlap |
| Óra, perc, másodperc | |
| Dátum | Dátum |
| Vízálló | 5 bar vízálló |
| Anyag | Rozsdamentes acél ház és csavaros hátlap |
| Szíj | Rozsdamentes acél borítás |
| Üveg | Lapos ásványi kristály |
| Tok mérete | 30 mm |
| Tok vastagsága | 9,7 mm |
| Szíj szélesség | 16 mm |
| Szerkezet | Kvarc 2 év garancia Gyári csomagolás Ingyenes szállítás |





